10minuta lajme shqip blue1
Ja cila është mosha e Luana Vjollcës (Video)

18 Mar 2017

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Luana Vjollca është njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë. 

Luana se fundmi ishte pjesë e emisionit Express rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjerash Luana ka treguar edhe moshën e saj, se sa vjeçe është bukuroshja mësojeni në videon më poshtë./10minuta/

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android