10minuta lajme shqip blue1
Adelinën apo Leonorën, kë zgjedh Genc Prelvukaj (Video)

18 Mar 2017

Këngëtari Genc Prelvukaj ishte i ftuar në emisionin e fundit "Mirrage" në rubrikën "Kë zgjedhë ti". 

Kjo rubrikë zakonisht vë në siklet artistet duke i detyruar që të bëjnë zgjedhjen mes kolegeve apo njerëzve që ata kanë antipati.

Për Gencin ishte momenti kur ai u detyrua të zgjedh mes Adelina ismaili dhe Leonora Jakupi.

Se cilën e zgjodhi ai, mësojeni në videon më poshtë./10minuta/

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android