10minuta lajme shqip blue1
Gruaja i bën dhuratë luksoze Milotit (FOTO)

18 Mar 2017

Çifti Miloti dhe bashkëshortja e tij Enxhina janë bërë prindër së fundmi. E dashuria e tyre duket se vetëm është shtuar.

Enxhina i ka bërë një dhuratë luksoze Milotit një orë të markës ‘Armani’.

Sigurisht edhe Miloti ka disa fjalë për gruan e tij:

‘’Bashkëshortes sime

Kur të them se je e bukur, nuk nënkuptoj vetëm pamjen tënde. Mendoj për ty në tërësi; kush dhe çfarë je ti është më shumë se e bukur.

Faleminderit per kete dhurate jet, ju du shum shpirtat e mi Erxhina & Priam ❤?”./10minuta/

ora armani

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android