10minuta lajme shqip blue1
Zbulohet i dashuri i Zajminës, kanë diferencë të madhe në moshë (FOTO)

18 Mar 2017

Këngëtarja, Zajmina Vasjari mundohet që në maksimum të ruajë privatsinë sa i përket lidhjes së saj, edhe pse ka 10 vite që është në lidhje.

Është emisioni Prive që ka zbuluar identitetin e të dashurit, për të cilin këngëtarja dhe ish Miss Shqipëria nuk foli pothuajse asnjëherë.

Siq mësohet më tej diferenca e tyre në moshë është mbi 10 vite.

Klodiani është i lindur në vitin 1977 kurse Zaimina 1987./10minuta/

klodiani

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android