10minuta lajme shqip blue1
Blero gjuan 'thumba' (FOTO)

20 Mar 2017

Blero është një nga këngëtarët më të diskutuar në vend.

Por kur flasin shumë për të, duket se Bleros nuk i pëlqen.

Ai përmes një statusi në Instagram i ka gjuatur me 'thumba' njerëzit që i bëjnë fjalën.

'Nuk eshte me rendesi cka thojn per mua, me rendesi eshte, kur une e kthej kryt ata e palojn ??', ka shkruar Blero përbri fotos./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android