10minuta lajme shqip blue1
Enca blenë lopë? (FOTO)

20 Mar 2017

Enca Haxhia ka lënë pa mend të gjithë fansat e saj me disa foto në rrjetin social Snapchat.

Ajo përveq se ka njoftuar për vizitën që i ka bërë shtëpisë së re, ajo gjithashtu ka blerë disa lopë.

Epo duket se Enca ka vendosur që bëhet vajzë fshati dhe të ketë një stil jetese të tillë./10minuta/

enca fshat

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android