10minuta lajme shqip blue1
Tuna- portaleve: Po lindi në vendlindjen tem

20 Mar 2017

Këto ditë portalet u morën me lajmin e vendit që Tuna kishte zgjedhur për të lindur.

U spekulua që ajo kishte zgjedhur Shkupin pasi nuk i besonte spitaleve kosovare.

Por i menjëhershëm ka qenë reagimi i këngëtares e cila përmes një postimi në Facebook, ka treguar se ka zgjedhur Shkupin për të lindur pasi është vendlindja e saj.

Më poshtë keni postimin e saj të plotë./10minuta/

tuna shkup

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android