10minuta lajme shqip blue1
Marina më elegante dhe e bukur se asnjëherë tjetër (FOTO)

20 Mar 2017

Marina Vjollca llogaritet si një nga femrat më të bukura të ekranit.

Por kaq elegante, joshëse dhe të bukur sikur në foton e fundit që ka publikuar, nuk e keni parë asnjëherë.

E veshur me një fustan rrjete i cili ekspozon linjat seksi të trupit, dhe e kuruar pë mrekulli Marina thjeshtë shkëlqen./10minuta/

marina seksi

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android