10minuta lajme shqip blue1
Skivi vjen me 'Llafi' (VIDEO)

20 Mar 2017

Reperi i njohur Skivi ka lansuar projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet 'Llafi' dhe Skivi e sjellë vetëm në verzionin audio.

Nëse ky projekt rezulton i suksesshëm, reperi sigurisht do ta kompletojë edhe me videoklip./10minuta/

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android