10minuta lajme shqip blue1
Dafina provokon: I'a kap të pasmet shoqes (FOTO)

20 Mar 2017

Dafina di të jetë provokuese kur ajo do.

Mbrëmë ajo ka qenë pjesë e festët së mikes së saj e cila po martohet.

Teksa janë argëtuar në një moment, Dafina i ka kapur të pasmet e saj.

Ky gjest i Duffyt duket se i ka pëlqyer edhe mikes së saj./10minuta/

dafina bitches

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android