Fatmire Sinanaj bënë porno video

Vlerësoni këtë artikull
(7 vota)

Shqiptarja Fatmire Sinanaj ish e dashura e Kris Humphries, do të nxjerr së shpejti një video porno, e që beson se do ta bëjë Kim Kardashianin e ardhshëm.

Sinanaj, duke folur për TMZ, ka thënë: “Ndoshta s’më pëlqen Kim, por ajo ka qenë e mençur dhe është seksi dhe unë i ngjaj aq shumë asaj, andaj përse të mos e bëj një video dhe të fitoj miliona si dhe të kem një reality show?”, shkruan Zëri.

Më tej ajo tregon se se e ka xhiruar porno-videon për porno studion Vivid, ndërsa djaloshi që është pjesë e kësaj video i ngjason Kris Humphries.

Përndryshe, mediat tona e cilësuan si Kim Kardashian shqiptare, dhe ne do të presim për të parë nëse pas publikimit të kësaj video të realizoj qëllimin e saj./10minuta/

Sinanaj

Modifikuar për herë te fundit më e Hënë, 22 Korrik 2013 11:34

Lini një koment

Sigurohu të fusni informacionin e nevojshëm (*) kur ju kërkohet. Kodi HTML nuk lejohet

Artikujt e preferuar Në kete jave

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare