Fatmire Sinanaj bënë porno video

  • Monday, Jul 22 2013
  • Written by 
  • font size decrease font size increase font size

Shqiptarja Fatmire Sinanaj ish e dashura e Kris Humphries, do të nxjerr së shpejti një video porno, e që beson se do ta bëjë Kim Kardashianin e ardhshëm.

Sinanaj, duke folur për TMZ, ka thënë: “Ndoshta s’më pëlqen Kim, por ajo ka qenë e mençur dhe është seksi dhe unë i ngjaj aq shumë asaj, andaj përse të mos e bëj një video dhe të fitoj miliona si dhe të kem një reality show?”, shkruan Zëri.

Më tej ajo tregon se se e ka xhiruar porno-videon për porno studion Vivid, ndërsa djaloshi që është pjesë e kësaj video i ngjason Kris Humphries.

Përndryshe, mediat tona e cilësuan si Kim Kardashian shqiptare, dhe ne do të presim për të parë nëse pas publikimit të kësaj video të realizoj qëllimin e saj./10minuta/

Sinanaj

Rate this item
(6 votes)
Published in Magazina

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës