10minuta lajme shqip blue1
Bashkëshortja e Albatritit, Egzona, çdo ditë e më e bukur nga shtatzënia (Foto)

18 Apr 2017

E dimë që këngëtari Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, do të bëhen prindër së shpejti.

Çifti gjithnjë janë në vëmendje të mediave rozë.

Së fundmi Egzona ka publikuar një foto në Instastory ku shihet më e bukur se kurrë. Si duket ditët e shtatzënisë, po e zbukurojnë edhe më shumë atë.

Përndryshe, ajo është në muajt e fundit të shtatzënisë.

 

Egzona 1492526762 7934449

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android