10minuta lajme shqip blue1
Adelina Ismajli u bë nënë,ja fotoja e parë me foshnjën (FOTO)

18 Apr 2017

Adelina Ismajli ka sjell në jetë foshnjën e saj të parë para pak orësh.

Këtë lajm e bëri të ditur bashëshorti i saj Vali Krasniqi përmes një fotoje të postuar në Facebook ku shihet dora e Adelinës,Valit dhe bebe së tyre i cili është djalë.

Komente të shumta kanë ardhur nga persona të shumtë./10mintua.com

Adelianismjalilindbeben

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android