10minuta lajme shqip blue1
Ja si e quajnë djalin Adelina dhe Vali

18 Apr 2017

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismajli dhe Vali sapo janë bërë prindër.

Siq mësojnë disa burime, çifti ka vendosur që djalin e tyre ta quajnë Uliks.

Se sa do të jetë i vërtetë ky lajm presim dhe shohim deri në njoftimin e radhës nga ta./10minuta/

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android