10minuta lajme shqip blue1
Vdes Lori Hoxha bashkë me shoqet e saja ?! (FOTO)

19 Apr 2017

Blogerja e famshme dhe trashëgimtarja e Top Media Lori Hoxha u përfol se është ndarë nga i dashuri i saj.

Kjo gjë po nënkuptohet nga statuset e saja të shumta me tekste të dedikuara për jetën,ndarjen dhe dashurinë.

Mirëpo ajo që qudit më shumë është posti i saj i fundit ku ka postuar një foto ku shihen 3 vajza si fantazma me të veshura në të zezë dhe ka shkruar ‘’Kur ti dhe gjithë shoqet e tua janë të vdekura nga brena dhe urrejnë jetën por sërish vazhdojnë të bëjënë qef së bashku’’.

Kjo nënkupton se ato janë të vdekura me shpirt./10minuta.com

Lorihoxhameshoeqe

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android