Breaking News
Gjilani, qyteti në ujë - Thursday, 31 July 2014 16:24
A do ta zgjidhnit të ju shpëtonte? - Wednesday, 30 July 2014 20:47
Vildanja bëhet 'pis' - Wednesday, 30 July 2014 11:15
Japonezët interpretojnë 'Shotën' (video) - Wednesday, 30 July 2014 11:20
Rita uron Bajramin në shqip - Wednesday, 30 July 2014 11:10

Lëndohet Afrim Muqiqi si pasojë e aksidentit

  • Wednesday, Jul 24 2013
  • Written by 
  • font size decrease font size increase font size

Këngëtarit të njohur Afrim Muqiqi duket se nuk i ka ecur fare mirë këtë verë.

Jemi mësuar që ta shohim çdo verë në mbrëmje të ndryshme dhe dasma, por e njejta nuk ndodhi edhe këtë vit. Për shkak të lëndimeve që ka marrë nga një aksiden javën e kaluar, ai ka anuluar të gjitha datat. Mësohet se lëndimet që ka marrë si pasojë e aksidentit nuk janë edhe të lehta. 

“Është e vërtetë që kam pësuar aksident trafiku. Aksidenti ka ndodhur rrugës sa isha duke u kthyer nga Shkupi për në Prishtinë dhe aty më është rrokullisur vetura. Siç e kujtoj unë ka qenë pasojë e përgjumësisë sime gjatë vozitjes”, është shprehur këngëtari për Tribuna.

Ky një fat mjaft i keq për të kur dihet se janë pikërisht këto ditët e verës që ju sjellin para të majme këngëtarëve./10minuta/

Rate this item
(0 votes)
Published in Magazina

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës