10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Fatmir Kida - EJALëndohet Afrim Muqiqi si pasojë e aksidentit

24 Jul 2013

Këngëtarit të njohur Afrim Muqiqi duket se nuk i ka ecur fare mirë këtë verë.

Jemi mësuar që ta shohim çdo verë në mbrëmje të ndryshme dhe dasma, por e njejta nuk ndodhi edhe këtë vit. Për shkak të lëndimeve që ka marrë nga një aksiden javën e kaluar, ai ka anuluar të gjitha datat. Mësohet se lëndimet që ka marrë si pasojë e aksidentit nuk janë edhe të lehta. 

“Është e vërtetë që kam pësuar aksident trafiku. Aksidenti ka ndodhur rrugës sa isha duke u kthyer nga Shkupi për në Prishtinë dhe aty më është rrokullisur vetura. Siç e kujtoj unë ka qenë pasojë e përgjumësisë sime gjatë vozitjes”, është shprehur këngëtari për Tribuna.

Ky një fat mjaft i keq për të kur dihet se janë pikërisht këto ditët e verës që ju sjellin para të majme këngëtarëve./10minuta/

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android