10minuta lajme shqip blue1
Shikojeni tatuazhin më të ri të Mozzik-ut (FOTO)

21 Apr 2017

Reperi i njohur Mozzik ka një numër të konsiderueshëm të tatuazheve në trupin e tij. Por që të ndalet, duket se nuk e ka ndërmend.

Ai e ka bërë edhe një tatuazh të ri në bark, duke shkruar emrin e tij artistik.

Në fakt edhe vëllau i tij, Getinjo shquhet për një numër të madh të tatuazheve në trup./10minuta/

mozzik tatu

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android