10minuta lajme shqip blue1
Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze

21 Apr 2017
E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre.
 
Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe mos përputhje mendimesh ka pasur mes çiftit. Ditën e sotme, duket se gjërat shkuan edhe më tej, aq sa Olsi u detyrua të nisi cigare.
 
Fiorentina dhe Sidrita patën një mosmarrëveshje dhe kjo gjë e ka mërzitur Olsin, i cili tentoi ta sqaroi këtë edhe me Ervinin me të cilin ka një marrëdhënie të mirë.
 
Në mbrëmje, Fiorentina u shpreh te Katerina mbi mosmarrëveshjet e saj me Olsin. E kuptoj kur po prekem. Olsi nuk shprehet, nuk tregon fare. S’kam nevojë për asnjë, ka plot njerëz. S’kam vuajtur ndonjëherë për kështu gjërash, nga ana e meshkujve. Mjafton një llaf të thosha edhe e kam pas te këmbët. Kjo është lojë, a kupton sa mund të mbajë unë? Edhe unë reagova mjaftueshëm mirë. Të bëj ç’të dojë, nuk mbaj njerëz me zor unë. Për një muaj e kam ulur hundën, gjë të cilën nuk e bëj ndonjëherë. Kur nuk e kam mirë me ty, çfarë të bëj të rri? Marr valixhet dhe iki”, i shprehet Fiorentina Katerinës mbi marrëdhënien e saj me Olsin.
Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android