10minuta lajme shqip blue1
Gruaja e Sinanit, Andrra ka ditëlindjen sot

21 Apr 2017

Andrra Destani, e njohur si gruaja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha ka ditëlindjen sot.

Ajo feston ditëlindjen e 22-të me ç'rast ka marrë shumë urime nga miqtë dhe fansat e saj.

Andrra dhe Sinani kanë një djalë së bashku i cili shumë shpejt mbushë 1 vit./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android