10minuta lajme shqip blue1
Shikojeni djalin dhe rejën e Lecit (FOTO)

21 Apr 2017

Humoristi i ndjerë Ibrahim Krajkova-Leci la pas vetesh skeqe të shumta humoristike të cilat akoma shihen nga të gjithë.

Ibrahimi pas vetes la dhe djalin e tij Bekimi i cili i ngjason aq shumë atij lirisht mund të thuhet se është kopje e tij.

Bekimi është i martuar me Editën.Ja një foto e ciftit simpatik./10minuta.com

Rejaelecit

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android