10minuta lajme shqip blue1
Ja si e quan tani Labi Bleronën (FOTO)

21 Apr 2017

Ditë më parë prezantuesja Blerona Zeqiri festoi ditëlindjen e aty nuk mungoi ish kolegu i saj Labi.

Edhe pse tani mund të themi se janë rivalë në aspektin e punës sepse emisioni transmetohet të njejtin orar dhe kanë gjërat thuajse të njejta ata nuk kanë prishur miqësinë e tyre.

Labi ka postuar një foto me të nga ditëlindja e saj dhe e ka quajtur ‘’zemrushe’’. Për më shumë shikojeni foton./10minuta.com

Labiblerona

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android