10minuta lajme shqip blue1
Burri i Remzije Osmanit cmendet pas saj (FOTO)

21 Apr 2017

Një nga bilbilat e Kosovës padyshim se është dhe Remzie Osmani e cila për më shumë se 30 vite është në skenën muzikore.

Pas Remzijes qëndron burri i saj i cili e menaxhon atë mjaft mirë  dhe e përcjellë ngado.

Halili pra burri i Remzijes ka postuar një foto selfie të tyrë në profilin e tij Facebook ngase sic duket ajo i pëlqen më se shumti./10minuta.com

Remzijaburrivet

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android