10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Fatmir Kida - EJAReperët zgjedhin tallava për dasmat e tyre

27 Jul 2013

Reperët janë ata që shumë shpeshë kritikojnë dhe shajnë muzikën tallava, e që pikërisht në ditën më të veqantë të jetës së tyre e zgjedhin po këtë muzikë.

Janë të shumtë ata rep këngëtarë që u martuan apo edhe do të martohen nën tingujt e kësaj muzike, ani pse përmes teksteve që ata sjellin bashkë me repin, dinë të ‘shkelin’ këtë tingull muzikor, që çdo ditë e më shumë po rrëmben vendin tonë dhe një numër të madh adhuruesish, shkruan Tribuna.

Si duket për rep këngëtarët ky është një kusht që ata duhet ta pranojnë po në datën e dasmës së tyre, e bilez të argëtohen dhe të kënaqen nën tingujt e muzikës tallava.

Pikërisht në këtë verë janë shumë reper që u dhanë fund beqarisë duke u fejuar e martuar, e që për shumicën erdhi si surprizë për publikun pasi i mbajtën të fshehura lidhjet prej shumë kohësh./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android