Breaking News
A do ta zgjidhnit të ju shpëtonte? - Wednesday, 30 July 2014 20:47
Vildanja bëhet 'pis' - Wednesday, 30 July 2014 11:15
Japonezët interpretojnë 'Shotën' (video) - Wednesday, 30 July 2014 11:20
Rita uron Bajramin në shqip - Wednesday, 30 July 2014 11:10

Reperët zgjedhin tallava për dasmat e tyre

  • Saturday, Jul 27 2013
  • Written by 
  • font size decrease font size increase font size

Reperët janë ata që shumë shpeshë kritikojnë dhe shajnë muzikën tallava, e që pikërisht në ditën më të veqantë të jetës së tyre e zgjedhin po këtë muzikë.

Janë të shumtë ata rep këngëtarë që u martuan apo edhe do të martohen nën tingujt e kësaj muzike, ani pse përmes teksteve që ata sjellin bashkë me repin, dinë të ‘shkelin’ këtë tingull muzikor, që çdo ditë e më shumë po rrëmben vendin tonë dhe një numër të madh adhuruesish, shkruan Tribuna.

Si duket për rep këngëtarët ky është një kusht që ata duhet ta pranojnë po në datën e dasmës së tyre, e bilez të argëtohen dhe të kënaqen nën tingujt e muzikës tallava.

Pikërisht në këtë verë janë shumë reper që u dhanë fund beqarisë duke u fejuar e martuar, e që për shumicën erdhi si surprizë për publikun pasi i mbajtën të fshehura lidhjet prej shumë kohësh./10minuta/

Rate this item
(0 votes)
Published in Magazina

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës