10minuta lajme shqip blue1
Morena adhuruese e Era Istrefit (FOTO)

16 May 2017

Era Istrefi po përjeton famën ndërkombëtare me projektet e fundit që solli.

Fanse e saj është edhe modelja Morena Taraku e cila përmes një video që ka postuar në rrjetet sociale, tregon se dëgjon këngën e Era Istrefit.

Fjala është për '13' e cila duket se i pëlqen më shumë Morenës./10minuta/

morena fansa

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android