10minuta lajme shqip blue1
Meda bën djemtë 'synet' (FOTO)

16 May 2017

Familja e Medës ka festë sot.

Këngëtari i njohur i ka bërë 'synet' dy djemtë e tij, Aldionin dhe Lorisin

“Sot Aldioni dhe Lorisi me sukses e kaluan (op). Dhe u ban Synet! Allahu i begatoft me te mirat e veta”, ka shkruar Meda në Facebook.

Të shohim nëse Meda do të organizojë një mbrëmje të madhe për synetinë e djemve të tij./10minuta/

meda synet djemt

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android