10minuta lajme shqip blue1
Shtëpia luksoze e Genta Ismajlit (FOTO)

17 May 2017

Këngëtarja gjilanase Genta Ismajli ka një shtëpi përallore.

 

Shtëpia e Gentës gjendet në Prishtinë rrugës për Gjilan dhe ajo jeton vetëm ndërsa sa i përket interierit ajo kishte shumë shije pasi që cdo gjë duket përallore.

Ja një foto e Gentës në një cep të shtëpisë ku pranë ka dhe pianon./10minuta.com

gentaismajlineshtepi

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android