10minuta lajme shqip blue1
Ja si dukej Era Istrefi në shkollë fillore (FOTO)

17 May 2017

Era Istrefi, këngëtarja nga Prishtina e cila u bë e famshme dhe në botë me hitin e saj ‘’Bon Bon’’ ishte me stil qysh nga fëmijëria.

 

Një foto e siguruar e Erës kur ishte në shkollë fillore tregon se si dukej ajo në atë kohë.

Për më shumë shikojeni foton ku shihet Era me shoqet e saja në oborr të shkollës./10minuta.com

eraistrefishkollefillore

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android