10minuta lajme shqip blue1
Adea Pula cmend me trupin e saj seksi (FOTO)

19 May 2017

Ish këngëtarja për fëmijë e tani e rritur Adea Pula është tejet aktive në rrjete sociale.

 

Adea tashmë është rritur dhe përmasat e saja trupore janë për lakmi gjë që shpesh e vërteton ajo dhe me foto që hedh në rrjete sociale.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe mbrëmë ku ka hedhur një foto dhe kishte të veshur një fustan të zi tejet të shkurtë por që në pah janë këmbët e saj seksi./10minuta.com

adeapulablack

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android