10minuta lajme shqip blue1
Majlinda, ish e dashura e Majkit bëhet nënë (Foto)

19 May 2017

Majlinda Zeka,  ish e dashura e reperit kosovar Majk sot është bërë nënë për herë të parë. 

Lajmin e ka bërë të njohur vet Majlinda përmes një postimi në rrjetin social Instagram duke ndarë me ndjekësit e saj një fotografi të djalit të sapolindur.

Ajo djalin e ka pagëzuar me emrin Roan teksa në postim, bukuroshja është shprehur duke thënë se për djalin , ia vlen çdo sakrificë./10minuta/

djali i majlindes ish te dashures se majkit Roan

Rate this item
(5 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android