10minuta lajme shqip blue1
Cozman e qet 'ashiqare' marihuanën (FOTO)

19 May 2017

Reperi i njohur Cozman sapo ka lansuar projektin e fundit 'Yamborghini'. Për momentin ai po shijon suksesin e kësaj kënge.

Por duket se Cozman nuk ka asnjë kompleks sa i përket veprimeve të tij.

Në një foto që ka publikuar së fundmi në Instagram, ai shfaq marihuanën mbi tavolinë me mbishkrimin 'Nëse e dini, e dini'.
Edhe më parë nuk kanë munguar fotot ku ai vjen duke tymosur marihuanë./10minuta/

cozman marihuane

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android