10minuta lajme shqip blue1
Dua Lipa tregon format para pasqyrës (FOTO)

19 May 2017

Edhe një tjetër këngëtare e cila po shijon suksesin ndërkombëtar është Dua Lipa.

Por pavarësisht sukseseve, atë gjithmonë e karakterizon thjeshtësia dhe natyraliteti.

Në foton e fundit që ka publikuar në Instagram, Dua vjen vetëm me bikini duke reklamuar format seksi të trupit para pasqyrës./10minuta/

dua lipa seksi

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android