10minuta lajme shqip blue1
Xhensila shkëlqen në klipin e ri (Foto)

19 May 2017

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj thjesht ka një bukuri mahnitëse dhe është tejet elegante në paraqitjet e saja. 

Xhensila si duket është në përgatitje të klipit të ri i cili pritet të publikohet së shpejti.

Lajmin e ka bërë të njohur vet xhensila përmes një fotografie të publikuar në profilin e saj në Instagram.

E kuruar deri në detaje me flokët dhe grimin ku shkëlqen me pamjen./10minuta/

xhensila ne klipin e ri

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android