10minuta lajme shqip blue1
Tuna feston ditëlindjen sot, ja sa vite mbushë

14 Jul 2017

Këngëtarja e njohur Tuna feston ditëlindjen sot. Ndryshe nga ditëlindjet tjera, këtë herë ajo feston si nënë, pasi para pak muajsh solli në jetë djalin, Tianin.

Ka qenë vet Tuna e cila ka njoftuar përmes disa fotove në rrjetet sociale, ku edhe ka marrë shumë urime nga miqtë dhe fansat e saj.

Përndryshe, sot Tuna mbushë 32 vite./10minuta/

 

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android