10minuta lajme shqip blue1
Vdes vëllai i këtij këngëtari të njohur (FOTO)

14 Jul 2017

Këngëtari Sergio Lushaku ka përjetuar një tragjedi sot.

Përmes një fotografie që ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, tregon se vëllai i tij ka ndërruar jetë.

“O VLLAI JEM NUK MUNDE TA BESOJE SE TI NUK JETON MO NE KETE BOTE INSHLLA ALLAHU TI KA HAP DYRTE XHNETI ????????????” është shkrimi I lënë në këtë foto.

Ai mori ngushëllime të shumta nga familjar dhe miq të tij./10minuta/

sergio ngushellime

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android