10minuta lajme shqip blue1
Adelina Tahiri zgjedh ishullin grek për pushime

14 Jul 2017

Njëra nga këngëtarët më të bukura të estradës shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të mira.Njëra nga këngëtarët më të bukura të estradës shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të mira. 

Ajo ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta të korrikut.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Adelina duket se po ia kalon mirë në ishullin grek, por ajo që bie në sy është se këngëtarja e bukur, ka kohë që po qëndron në pushime, pasi ka marrë një ngjyrë të mirë nga rrezet e diellit, raporton KosovaPress.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android