10minuta lajme shqip blue1
Ledri veq po i ndërron të dashurat. Tani ka një të re (FOTO)

15 Jul 2017

Reperi Ledri Vula njihet për lidhjet e tij me vajza të showbizit kryesisht.

Kujtojmë lidhjen e tij me Dafina Zeqirin dhe Adela Sollakun.

Por duket se reperi i ndërron aq shpeshë të dashurat sa vështirë se mund t'ia përcjellim të gjitha.

Blitz.al ka siguruar një foto të Ledrit ku shfaqet me një vajzë të panjohur në krahë me të cilën shfaqet duke shkëmbyer një puthje.

Neve na mbetet të zbulojmë se për cilën femër bëhet fjalë./10minuta/

ledri blitz

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android