10minuta lajme shqip blue1
Sheiku lë shtatzënë Rihannën? (Foto)

16 Jul 2017

Këngëtarja e famshme botërore Rihanna javë më parë zbuloi lidhjen me sheikun Hassan Jameel.

Pak kohë pasi u bë publike lidhja e tyre, po flitet se Rihanna është shtatzënë me Hassanin, shkruan lajmi.net.

Arsyeja e përhapjes së këtij lajmi nga mediet e huaja është veshja e vetë këngëtares, ku pothuajse në të gjitha paraqitjet e fundit është shfaqur me veshje të gjera, që dyshohet se po fshehë barkun.

Paraqitja e fundit e Rihannas në një bluzë të gjerë shtoi edhe më shumë dyshimet se këngëtarja po pret fëmijën e parë.

Hassan dhe Rihanna ishin fotografuar nga paparazët në pushime në Spanjë, dy javë më parë.

rihanamevdeshje

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android