10minuta lajme shqip blue1
Ermali dhe KAOS publikojnë 'VIP' (VIDEO)

16 Jul 2017

Ermal Fejzullahu dhe KAOS kanë publikuar duetin e tyre më ti me titull 'VIP'.

Kënga është ritmike e realizuar enkas për sezonën e verës e kompletuar edhe me videoklip.

'VIP' është punuar nga produksioni CEKIC BEATZ ndërsa klipi është realizuar nga MAX Production./10minuta/

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android