10minuta lajme shqip blue1
Teuta më në fund e pranon se kujt i ngjanë Kaia

17 Jul 2017

Aktoja Teuta Krasniqi është mami e dy vajzave, Tarës nga martesa me Bleron dhe Kaian nga martesa me Adonisin.

Derisa fansta i kishin vënë pah ngjashmërinë që ka Kaia me babain e saj, Teuta e pranon vetëm tani.

Ajo ka postuar një foto teksa Adonisi mbanë në krahë Kaian duke bërë mimikat e njejta.

"Bëm baba të të ngjaj" "copy-paste" ❤???? @adonismorina7”, shkruan Teuta përbri fotos, derisa motra e saj Bubulina në koment i shkruan 'Mire qe ke nis me pranu'./10minuta/

adonsii

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android