10minuta lajme shqip blue1




Leonora kujton babain që humbi 17 vite më parë (FOTO)

17 Jul 2017

Këngëtarja Leonora Jakupi ka kujtuar babain e saj të ndjerë i cili ka humbur jetën 19 vite më parë në luftën e fundit në Kosovë.

Ajo ka postuar një foto nga varri i tij duke na treguar dhimbjen dhe mallin që ndjenë për të.

Edhe në intervistat e saj Leonora nuk heziton të rrëfejë gjithmonë për babain e saj dhe mungesën që e ndjenë.

Ndryshe, këngëtarja sapo ka lansuar projektin e ri 'Pa asnjë dyshim'./10minuta/

leonora bab

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android