10minuta lajme shqip blue1
Gresa Behluli gati klipin e ri (FOTO)

17 Jul 2017

Gresa Behluli e njohur dhe si vajza e këngëtares së njohur Shkurte Fejza është rikthyer me këngë të re.

Këtë e ka njohur vet Gresa përmes disa fotografive që ka postuar në rrjetet sociale të shkëputura nga xhirimet e klipit.

Siq edhe mund ta shihini Gresa shkëlqen në klipin e ri./10minuta/

gresa klip

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android