10minuta lajme shqip blue1
Learta pak para lindjes (FOTO)

17 Jul 2017

Duket se ka mbetur shumë pak kohë deri në lindjen e bebes.

Kështu na e ka bërë me dije vet Learta duke postuar një foto teksa mbanë në duar barkun e fryrë dhe shenjën e luanit përbri fotos. Learta duket do të sjellë në jetë beben gjatë muajit gusht.

Kujtojmë se setin fotografik që Learta realizoi së fundmi erdhi shumë simpatike gjatë kësaj pritje të ëmbël./10minuta/

learta embel

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android