Shqiptarja, Myle Sinanaj publikon videon seksi (foto)

  • Tuesday, Aug 13 2013
  • Written by 
  • font size decrease font size increase font size

Shqiptarja Myle Sinanaj, njihet në botë si Kim Kardashian 2, pasi ia rrëmbeu ish burrin asaj, basketbollistin, Chris Humphries. 

Vet Myle pat deklaruar se e ka ëndërr që të bëhet e famshmi sikurse Kim Kardashian, dhe se edhe ajo do të publikojë një video seksi për tu bërë e famshme. 

Myle1

Ajo edhe e realizoj këtë pasi mbrëmë ka publikuar fotot e para të kësaj video ku pritet të dalin edhe qindra të tilla. Me këtë Myle Sinanaj pretendon të fitojë milionat.

Myle2

Rate this item
(11 votes)
Published in Magazina

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Abonohu ne Kanalin ton Muzikore

Kryeminister i Kosoves

Kush mendoni se do të jetë kryeminister i Kosoves, pas zgjedhjeve nacionale në Kosovë?

» Go to poll »
1 Votes left

Në Fokus

LIDHU ME NE

Më te shikuarat gjate javës