10minuta lajme shqip blue1


Këngen mund ta shkarkoni në këte Adrese Mbreti Records: Fatmir Kida - EJAShqiptarja, Myle Sinanaj publikon videon seksi (foto)

13 Aug 2013

Shqiptarja Myle Sinanaj, njihet në botë si Kim Kardashian 2, pasi ia rrëmbeu ish burrin asaj, basketbollistin, Chris Humphries. 

Vet Myle pat deklaruar se e ka ëndërr që të bëhet e famshmi sikurse Kim Kardashian, dhe se edhe ajo do të publikojë një video seksi për tu bërë e famshme. 

Myle1

Ajo edhe e realizoj këtë pasi mbrëmë ka publikuar fotot e para të kësaj video ku pritet të dalin edhe qindra të tilla. Me këtë Myle Sinanaj pretendon të fitojë milionat.

Myle2

Rate this item
(11 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android