10minuta lajme shqip blue1
Majlinda na habit me format e trupit (Foto)

10 Aug 2017

Menjëherë pas lindjes së djalit, bukuroshja Majlinda Zeka është kujdesur që të rikthej format e saj. 

Madje,  Majlinda ka startuar menjëherë me foto të ndryshme në rrjetet sociale duke treguar linjat e saj mahnitëse.

Siç shihet edhe në foton e fundit format e saj janë për çdo lavdata.

Asesi nuk vijnë në shprehje më kilet e tepërta që kishte fituar ajo gjatë shtatzënisë, Majlinda duket vërtet një mami seksi./10minuta/

majlinda mami seksi

majlinda habit me format

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android