10minuta lajme shqip blue1
Ish i dashuri i Gentës, Miloti bëhet baba (FOTO)

10 Aug 2017

Ish i dashuri i Genta Ismajlit, Milot Binaku ka njoftuar miqtë dhe fansat e tij për ardhjen në jetë të princeshës së tij.

Miloti publikoi një foto të foshnjës dhe bashkëshortes së tij, Vjosës me mbishkrimin “Princesha jonë e vogël Ira 09.08.’17 ❤️ #mirësevjen #ibekuar”.

Menjëherë pas publikimit të lajmit çifti ka marrë urime të shumta./10minuta/

miloti vjosa

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android