10minuta lajme shqip blue1
Mozzik në momente intime me të dashurën (Foto)

10 Aug 2017

Reperi i njohur Mozzik është në lidhje dashurie me bionden seksi Loredana Zefi. 

Madje lidhja e tyre po ecën si mas miri, kështu se paku na japin përshtypje fotot që ata postojnë së bashku përkrah njeri tjetrit.

Çifti mbrëmë kanë qen të ftuar në një aheng familjar dhe nga atje kanë sjell foto dhe video , por një foto në të cilën shfaqen duke i dhuruar puthje njërit tjetrit, ka qen më e veçanta.

Siç mund të shihni ata duken shumë të lumtur së bashku dhe dashuria e tyre veç po rritet./10minuta/

mozzik me te dashuren duke u puthur

mozzik me te dashuren loredana

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android