10minuta lajme shqip blue1
Dafina Rexhepi befason, pozon nudo (FOTO)

10 Aug 2017

Këngëtarja Dafina Rexhepi po rikthehet dalë nga dalë.

Së fundmi ajo ka realzuar një set të ri të fotografive. Ajo çfarë ka befasuar dhe ka zgjuar kurreshtjen e fansave është se Dafina ka pozuar nudo.

Ndryshe, këngëtarja ka premtuar se do të sjellë këngë ndryshe nga që jemi mësuar të shohim nga ajo./10minuta/

dafina nudo

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android