10minuta lajme shqip blue1
Andrra sa e shkon e bëhet më e bukur (Foto)

12 Aug 2017

Andrra Destani e njohur si gruja e këngëtarit Sinan Hoxha ka tashme fansat e saj në rrjetet sociale. 

Çdo foto që ajo poston merrë pëlqime dhe komente të shumta.

Edhe pse është nënë kjo nuk ka lën shenjë në trupin e saj, ajo duket në top formë.

Por se shkon e bëhet më e bukur, e tregon edhe kjo foto që Andrra ka postuar së fundmi./10minuta/

andrra destani e bukur

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android