10minuta lajme shqip blue1
Angela ekspozon këmbët e gjatë dhe seksi (Foto)

12 Aug 2017

Angela Martini shquhet si një nga femrat më seksi shqiptare. 

Ajo është shumë aktive me fotografi në rrjetet sociale.

Së fundmi Angela ka publikuar një fotografi mjaft provokuese duke zbuluar pjesë nga trupi i saj siç janë këmbët e gjatë dhe seksi.

E siç mund të shihni ajo di të provokoj shumë bukur./10minuta/

angela martini kembet seksi

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android