10minuta lajme shqip blue1
Geti: Menojnë që jam në mjegull… (FOTO)

12 Aug 2017

Llogaritet si 'Më i Madhi n'Ven'. Fjala është për reperin Getoar Selimi Geti i cili me projektet e tij bën gjithmonë 'Bum' në skenën muzikore.

Së fundmI Geti në murin e tij në Facebook ka publikuar një fotografi ku la një shkrim duke thënë “Menojn që jam në mjegull amo unë jam në fokus”.

Duket sikur ai është duke përgaditur diqka me të cilën do të bëjë 'bum'./10minuta/

geti new

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android